За минулі вихідні правоохоронці виявили 4 водіїв, які керували транспортом у стані сп’яніння.Про це повідомили в Патрульній поліції Херсонської області.
Наразі порушникам виписали адміністративні матеріали. Також їм загрожують штрафи та позбавлення права керування транспортними засобами.
Нагадаємо, що за водіння напідпитку передбачена відповідальність залежно від кількості порушень. Максимальне покарання може сягати 51 тисячі гривень штрафу, позбавлення права керування на 10 років та конфіскації транспортного засобу.
Правоохоронці закликають водіїв не сідати за кермо після вживання алкоголю та не наражати на небезпеку себе й інших учасників дорожнього руху.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нетверезі водії: за вихідні херсонські патрульні склали п’ять протоколів
Фото ілюстративне: із соцмереж








