Нетверезі водії продовжують становити небезпеку на дорогах Херсонщини. Лише за минулі вихідні патрульні поліцейські виявили п’ятьох кермувальників, які сіли за кермо у стані сп’яніння.
Про це повідомили у Патрульній поліції Херсонської області. Усіх порушників притягнули до адміністративної відповідальності за керування транспортними засобами у нетверезому стані.
«Нетверезий водій – це загроза для життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху», – наголошують у патрульній поліції.
Правоохоронці нагадують, що за перше таке порушення водієві загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавлення права керування на один рік. За повторне порушення протягом року сума штрафу зростає до 34 тисяч гривень. Натомість термін позбавлення водійських прав – до трьох років.
У разі третього випадку керування напідпитку закон передбачає штраф у розмірі 51 тисячі гривень. Утакому випадку позбавлення права керування на десять років та можливу конфіскацію транспортного засобу.
Правоохоронці закликають водіїв не ризикувати власним життям та безпекою інших учасників дорожнього руху й не сідати за кермо після вживання алкоголю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нетверезе водіння призвело до трагедії: поліція повідомила подробиці ДТП у Приозерному
Фото: Патрульна поліція Херсонської області









