Нетверезі водії: за вихідні херсонські патрульні склали п’ять протоколів

Нетверезі водії продовжують становити небезпеку на дорогах Херсонщини. Лише за минулі вихідні патрульні поліцейські виявили п’ятьох кермувальників, які сіли за кермо у стані сп’яніння.

Про це повідомили у Патрульній поліції Херсонської області. Усіх порушників притягнули до адміністративної відповідальності за керування транспортними засобами у нетверезому стані.

«Нетверезий водій – це загроза для життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху», – наголошують у патрульній поліції.

Правоохоронці нагадують, що за перше таке порушення водієві загрожує штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавлення права керування на один рік. За повторне порушення протягом року сума штрафу зростає до 34 тисяч гривень. Натомість термін позбавлення водійських прав – до трьох років.

У разі третього випадку керування напідпитку закон передбачає штраф у розмірі 51 тисячі гривень. Утакому випадку позбавлення права керування на десять років та можливу конфіскацію транспортного засобу.

Правоохоронці закликають водіїв не ризикувати власним життям та безпекою інших учасників дорожнього руху й не сідати за кермо після вживання алкоголю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нетверезе водіння призвело до трагедії: поліція повідомила подробиці ДТП у Приозерному

Фото: Патрульна поліція Херсонської області

Пов'язані записи

Обстріли Херсонщини: минулої доби ворог атакував 48 міст і сіл

Протягом минулої доби російські окупанти здійснили обстріли 48 населених пунктів правобережної Херсонщини. Одна людина загинула, є поранені. Зокрема, 12 червня під ворожими обстрілами перебували Антонівка, Зеленівка, Зимівник, Комишани, Придніпровське, Садове,…

Подробиці
З-під ударів дронів на Херсонщині евакуювали дитину, десятьох дорослих і кота

Поліцейські евакуювали ще 11 жителів Бериславського району з населеного пункту, який постійно потерпає від атак російських безпілотників. Серед врятованих – чотирирічна дівчинка. За даними правоохоронців, через посилення дронових атак на…

Подробиці