Ворожа атака на Одесу: пошкоджено пологовий будинок

В Одесі вкотре відбулась ворожа атака на цивільну інфраструктуру міста. Цього разу загарбники цинічно вдарили по пологовому та адміністративній будівлі лікарні.

Про це повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації. На момент удару в медзакладі перебували породіллі з новонародженими дітьми.

Внаслідок ворожої атаки в лікарні пошкоджено фасад, двері та понад 30 вікон. Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілу та відновлення пошкоджених приміщень.

«У відділенні перебували шість породіль із немовлятами, одна жінка – при пологах. На щастя, пацієнтки та персонал не постраждали», – повідомили в ОВА.

Нагадаємо, 1 червня в Росії відзначають День захисту дітей. Попри це, черговою ціллю ворожої атаки став медичний заклад, де перебували новонароджені та їхні матері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала турецьке судно біля Одещини: постраждали члени екіпажу

Фото: ілюстративне із соцмереж

Пов'язані записи

Тепловики Херсонської громади отримали техніку від партнерів з Німеччини

У межах співпраці з німецьким містом Кіль Херсонська громада отримала екскаватор-навантажувач JCB 3CX. Техніку передали тепловикам. Зокрема, разом із аналогічною машиною, яку раніше передала Федеральна агенція технічної допомоги Німеччини THW,…

Подробиці
На Одещині затримали зрадника – колишній військовослужбовець ЗСУ працював на ворога

Контррозвідка СБУ затримала агента ФСБ на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ. Чоловік у 2005 році звільнився зі служби та оселився в портовому місті. Після початку повномасштабної війни…

Подробиці