Херсонський стрибун у висоту здобув «срібло» у Парижі

Автор: Аркадій Ліснічук 28 Августа 2019 08:15

24 серпня у Парижі (Франція) відбувся 12-й етап легкоатлетичної «Діамантової ліги – 2019». Херсонський стрибун у висоту Андрій Проценко посів друге місце з результатом 2,28 метри. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.

Лише у минулий четвер, 22 серпня, спортсмен здобув «золото» чемпіонату України у Луцьку, а вже за два дні завоював друге місце на найпрестижніших легкоатлетичних змаганнях. При цьому він повторив свій кращий результат сезону і заслужив місце в фіналі престижного турніру, який пройде в швейцарському Цюріху 29 серпня.

Українець, як і більшість його конкурентів, впевнено стартував з висоти 2,15 м, а потім з першої спроби також підкорив 2,19 й 2,23 метри. Першу помилку Проценко допустив на 2,26 метра, взявши висоту з другої спроби. На 2,28 метри замахнулися п’ять спортсменів.

Якщо переможець змагань канадець Майкл Мейсон знову підкорив планку з першої спроби, то його конкурентам це не вдавалося. Однак Проценко зумів перелетіти планку з третього стрибка. Третім, хто взяв 2,28 метри став росіянин Ілля Іванюк, але через більшої кількості спроб на попередній висоті він пропустив на друге місце українця, а сам залишився третім. 2,30 метри, відповідно, не скорилися нікому.

Відзначимо, Андрій Проценко – спортсмен змінного складу комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради, Заслужений майстер спорту України, учасник і фіналіст двох Олімпійських ігор.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів