Дуже хочу додому. Він на лівому березі, в окупації. А ще більше хочеться плюнути в лице сусіду, який один із перших підтримував окупанта, і казав, що Росія йому дала більше, чим Україна. Я приїду на другий день після приходу ЗСУ.
***
Кругом гучно вирує… а черешні та вишні ростуть нам на втіху, і так милують наші очі, здається, що все спокійно і мирно… коли тихо…
***
Дефіцит бензину у Росії породив чергове нове слово – каністрінг. Яке поряд із хлопками та від’ємним зростанням стане пам’ятником путінської епохи.
Каністрінг вже називають словом 2026 року.
Так буває, коли ти розв’язуєш агресивні війни. Замість Києва за 3 дні в тебе згодом наступає каністрінг.
***
Громадський транспорт знову під атаками російських терористів. Близько 12:10 ворожим дроном було уражено маршрутку комунального перевізника. Автобус зазнав пошкоджень. На щастя, пасажири та водій не постраждали.
Мінно-вибухову травму та контузію дістав 23-річний херсонець, який на момент атаки був поряд на зупинці. Йому була надана необхідна медична допомога.
***
Змагання прогнозів закінчилось і ніхто не переміг, нічия – 123:123. “Київ за три дні” – було, “Два-три тижні” – було, “Ракет залишилось на дві-три атаки” – було, “Кава в Криму” – була, “Україна не переживе зиму” – було, “саміти миру” – були, “путін вже вмер і лежить у холодильнику” – було, “Трамп спинить війну одним дзвінком” – було, “США здали путіну Україну” – було, “Кримський міст впаде або сьогодні, або завтра” – було, “орешник прилетить і всіх уб’є” – теж було. І нічого не сталося, бо не могло статися.
***
За даними воєнної розвідки, після дронових атак Сил оборони України Росія сконцентрувала багато засобів протиповітряної оборони у столиці та в районі Керченського мосту.









