299 млрд гривень доходів задекларували громадяни України за 2025 рік. Загалом подано майже 176 тисяч декларацій про майновий стан і доходи. Це – 103 % до показника минулорічної кампанії.
***
Кажуть, у Скадовську і районі у продажі для цивільних є тільки газ. Дизель і бензин тільки для комунальників і державних органів. Припинився підвоз дітей до шкіл, оскільки не має пального для шкільних автобусів.
Останні місяць-півтора навчання також часто відміняються у зв’язку з дроновою небезпекою.
По більшості сіл російських військових вже не залишилося, ховаються по посадках або взагалі виведені кудись. На місцях залишилися тільки підрозділи росгвардії, які тероризують місцевих, але переважно шукають дезертирів з фронту.
***
На моєму автомобілі з’явився номер «ОЛЕШКИ». Це не про автомобіль. Це про любов до рідного міста. Про віру в повернення. Про те, що своїх не забувають. Для когось це просто номерний знак.
Для мене — пам’ять про рідне місто. Про Олешки. Місто, де минуло моє дитинство, де залишилася частина мого серця. Сьогодні місто більш ніж наполовину зруйноване, але для мене воно назавжди залишиться рідним і незламним.
Сьогодні Олешки окуповані. Ворог намагається знищити нашу землю, нашу історію та нашу пам’ять. Але дім живе доти, доки ми його пам’ятаємо. І поки в наших серцях живе любов до рідного краю, його неможливо стерти чи забути.
***
Кожен рік я прошу фото з Херсона, як цвітуть півонії)
Відчуваю цей запах аж через екран) Ці рожеві ще мама садила. Білі-виросли за час vійни.
***
Ми не знали, що жили в раю, поки російські окупанти не прийшли його знищити.
Згадувати буденні мирні дні тепер — це як гортати сторінки старої казки. Спокійні ранки, кава по дорозі на роботу, плани на вихідні, дитячий сміх у дворі. Ми сприймали це як належне, не помічаючи, яким абсолютним щастям володіли.
Ворог прийшов, щоб відібрати наш рай, але він ніколи не забере нашу пам’ять і прагнення повернути своє. Цінуймо кожен момент, тримаймося разом і віримо в перемогу. Ми обов’язково відбудуємо свій дім.
***
Перший раз в житті шахед впав десь за 100 метрів і я бачила це падіння! Відчуття такі собі.









