Автор: Антон Костюк 29 Декабря 2019 15:00

Близько місяця тому двоє херсонців з інвалідністю Михайло Гаврилюк та Павло Багдулін отримали кімнату у гуртожитку. Проте, виявилося, хлопцям не під силу привести помешкання до ладу, адже обидва живуть тільки на державну допомогу розміром у 2000 гривень. За ці кошти прожити місяць складно, а про ремонт кімнати й придбання необхідних речей мови йти не може.

Життєві негаразди хлопцям допомогли подолати пересічні херсонці, яким не байдуже на проблеми інших. Вчора, 28 грудня, у херсонському клубі “Міленіум” відбувся благодійний бал, де містяни могли весело провести свій час, а заодно долучитися до благодійної справи.

«Ми провели цей захід з метою збору коштів на підтримку Михайла та Павла. Так вони зможуть покрити витрати на елементарні речі: комунальні послуги, облаштування своєї кімнати та інше. Сподіваємося, це дійсно допоможе», - говорить організатор благодійного балу Віктор Булка.

Загалом на заході вдалося зібрати 4,9 тис. грн. Усі кошти одразу передали Михайлу та Павлу, аби ті змогли оплатити комунальні послуги й облаштувати свою кімнату в гуртожитку.

«Я не очікував, що наші люди такі доброзичливі й реально хочуть допомогти іншим. Я дуже вдячний за проведення цього балу й за те, що пересічні херсонці допомогли нам відремонтувати помешкання», - зазначив Михайло Гаврилюк.

У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)

Окупанти в Херсоні змогли сформувати лише 3 школи та 10 садочків – педагоги відмовляються від співпраці

Падіння Стремоусова: у херсонського зрадника - великі проблеми, він відчайдушно намагається втриматися в окупаційній владі

Підтверджено ще одну ракетну атаку по Антонівському мосту