У Білозерському районі дітям продають алкоголь та цигарки і пускають до клубів

Автор: Виталий Яшков 17 Ноября 2018 17:28

16 листопада працівники ювенальної превенції Білозерського відділення поліції провели нічний рейд у розважальних закладах. Вони встановлювали перебування дітей у закладах сфери розваг або громадського харчування у нічний час.

В ході рейду в одному із розважальних закладів був виявлений неповнолітній, який не досягнув 16-річного віку. На власника закладу був складений адмінпротокол, повідомляється на сторінці ювенальної превенції Херсонської області у соцмережі.

А 15 листопада працівники ювенальної превенції того ж району перевіряли торгівельні заклади щодо заборони продажу дітям пива, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (на фото знизу). І тут, на жаль, були випадки порушення закону.

Зокрема, виявлено два факти продажу неповнолітнім спиртних напоїв та тютюнових виробів на території Білозерського району. На продавців складено адмінматеріали.

Нагадаємо, що продаж неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів заборонено. А в розважальних закладах діти до 16 років з 10 вечора можуть перебувати лише в присутності хоча б одного з батьків.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів