ЗСУ змогли суттєво просунутися на лівобережжі Херсонської області

ЗСУ змогли суттєво просунутися на лівобережжі Херсонської області

Автор: Іван Підлісний 24 Май 2024 12:30

В соцмережах шириться інформація про просування українських військових на лівобережжі Херсонської області. 

Першим про зайняття нових позицій на лівому березі Дніпра в своєму Телеграм-каналі повідомив боєць батальйону "Айдар" Станіслав Бунятов (Говорить Снайпер). Він заявив про відхід українських захисників з села Кринки. 

За його словами, ЗСУ вдалося закріпитися на нових позиціях, які є більш безпечними. Бунятов також додав, що російські окупанти понесли важкі втрати внаслідок ударів української артилерії касетними снарядами. 

Контрольована ситуація та нові позиції

Речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону заявив, що ситуація на лівобережжі є контрольованою. За його словами, українські захисники “продовжують виконувати завдання за призначенням у Кринках на лівобережжі Херсонської області і досягають успіху.

Сьогодні автор Телеграм-каналу "Балу HUB", який є військовим ЗСУ, повідомив, що наші захисники розширили плацдарм на лівобережжі в бік населеного пункту Козачі Лагері. 

Варто додати, що Генштаб ЗСУ офіційно повідомив, що на Придніпровському напрямку окупанти намагалися дев’ять разів відтіснити наші підрозділи з району Кринок. В ході боїв російські загарбники успіху не мали.

Чергове пропагандистське "знищення плацдарму"

Окремо зазначимо, що 20 травня російські пропагандисти, що називають себе "воєнкорами", поширили в своїх телеграм-каналах інформацію про те, що українські війська нібито "залишили Кринки".

Однак, ця інформація виявилась фейком і була спростована як офіційними представниками Збройних сил України, так і самими росіянами. Один з пропагандистів, який першим поширив дезінформацію про Кринки, згодом зізнався, що це був вигадка, придумана одним з окупантів для самопіару та отримання нагород.

Інші джерела з російської сторони також свідчать про те, що на Херсонському напрямку значні втрати несуть саме окупаційні війська, а ЗСУ мають значну перевагу в безпілотниках та артилерії. Через втрати росіяни перекидають до Херсонської області підрозділи повітряно-десантних військ з інших напрямків. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів