Автор: Євген Веселов 04 Августа 2022 16:39

ЗСУ завдали ще одного удару по Антонівському залізничному мосту

ЗСУ завдали ще одного удару по Антонівському залізничному мосту

У ніч на четвер, 4 серпня, в районі Антонівського залізничного мосту в Херсоні пролунали вибухи.
Про це повідомляє СтратКом ЗСУ у Telegram, опублікувавши відео.


«Попадання, схоже, були не тільки по самому мосту, а і по „гуманітарці і міндобривам“, які розумово відсталі притягли для переправи через річку. Горіли і вибухали „ковдри з подушками“ довго», — йдеться в повідомленні.

Колоборант Стремоусов ще з ранку видав в ефір пропагандистських російських ЗМІ думку, що у залізнодорожнього мосту взагалі нема ніякої цінності. І що начебто ніяким чином логістика російської армії не постраждала. Але ж ми розуміємо, що ця бравада розрахована лише на кураторів з москви. Бо наразі руху через обидва моста нема, а окупанти всіма силами намагаються лагодити покриття.

Нагадаємо, в ніч з 26 на 27 липня у результаті влучних ударів ЗСУ були пошкоджені мости через Дніпро – Антонівський автомобільний та залізнодорожній. З того часу рух Антонівським автомобільним мостом припинено, люди дістаються з одного берегу Дніпра на інший паромною переправою, яку організували окупанти, створивши шалені черги.


Також підтверджено, що у Чорнобаївці 4 липня знищений пункт управління 22-го армійського корпусу берегових військ чорноморського флоту рашистів, інформує ОК "Південь".