ЗСУ виселили окупантів з херсонської Школи вищої спортивної майстерності

ЗСУ виселили окупантів з херсонської Школи вищої спортивної майстерності

Автор: Євген Веселов 16 Сентября 2022 13:13

13 вересня херсонські пабліки розповсюдили інформацію про гучні вибухи в херсонському мікрорайоні «Корабел». У той же день з’явилася інформація, що мова йде про ракетну атаку Збройних сил України по російських окупаційних військах, що розташувалися в будівлях комунальної установи «Школа вищої спортивної майстерності», що знаходиться біля міського гідропарку.

Офіційного підтвердження з боку українських військових не було. Зазвичай така інформація оголошується українським командуванням через деякий час, коли є достовірні дані про точність влучання і кількість знищених окупантів.

Опосередковано інформацію про розміщення орків на території ШВСМ підтвердила Херсонська федерація академічного веслування. У повідомленні підтверджується факт перебування на території спортивного закладу російських окупантів і відсутність жертв серед працівників закладу.

«Ви знаєте друзі, справжня біда прийшла в спортивну Херсонщину, справжня ... дійсно таке відчуття, що рашисти спеціально розміщують свої підрозділи в інфраструктурних об'єктах, які реально цінні і є робочими в українських реаліях і повсякденному житті ...

Адміністрація і робітники Херсонської ШВСМ довго утримували її від заселення військовими підрозділів рф, продовжуючи проводити тренування і заняття фізичною культурою видами спорту, які культивуються на Херсонщині із тими спортсменами, які залишились в окупації, але ...... на початку вересня до Херсонської ШВСМ заїхали окупанти і надавши два-три дні для евакуації співробітників, спортсменів та тренерів, спортивного інвентаря і споряддя, розмістили там в готелі-гуртожитку своїх військових ...
... 13.09.2022 року готель-гуртожиток Херсонської школи вищої спортивної майстерності був прицільно обстріляний ВСУ із метою знищення розквартированих там солдат окупаційних військ.

На жаль, маємо факт повного руйнування головної будівлі Херсонської школи вищої спортивної майстерності.
Віримо в визволення України від рашистських загарбників.

Після Перемоги займемось відновленням та відбудовою спортивної інфраструктури України. Віримо і допомагаємо ЗСУ. Херсон це Україна!!!» - прокоментували у федерації.

На жаль, як видно з повідомлення, попри відсутність жертв з-поміж мирних жителів, сама спортивна інфраструктура зруйнована. Роками створювана школа, яка дала світові багатьох відомих спортсменів, була знищена через окупантів. Відбудуємо після перемоги!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів