ЗСУ продовжують утримувати позиції на лівобережжі Херсонщини, а окупанти перекидають підрозділи з Криму, – ISW

В новому звіті аналітики американського Інституту вивчення війни за 31 жовтня продовжили стверджувати, що українські військові утримують позиції на лівобережжя Херсонщини та проводять наземні операції. 

Посилаючись на російські джережа, ISW зазначає про утримування войнами ЗСУ позицій в Кринках, біля Антонівського та залізничного мостів. Також у звіті вказано, що українські військові намагалися прорвати оборону окупантів біля населених пунктів Піщанівка та Пойма. 

“Українське кримське партизанське угруповання «Атеш» 31 жовтня заявило, що підрозділи російської 126-ї окремої бригади берегової оборони (22-й армійський корпус 18-ї загальновійськової армії або Чорноморського флоту), яка базується поблизу Сімферополя , наразі працюють на Херсонському напрямку”, – повідомили в ISW. 

Варто додати, що речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі Радіо Свобода заявила, що ЗСУ змусили російську армію відтягнути свої позиції на лівобережжі Херсонської області, внаслідок чого зменшилась кількість артилерійських обстрілів деокупованих населених пунктів регіону. 

Вона зазначила, що українські захисники продовжують досягати непоганих результатів  на лівому березі. 

“Ми продовжуємо досягати непоганих результатів у своїй боротьбі – і в контрбатарейній, і в інших методах роботи. Але висвітленню це поки не підлягає саме для того, щоб результат був дуже потужним і зафіксованим, щоб це не було такою короткочасною перемогою. Наша контрбатарейна боротьба змусила їх також відтягнути свої позиції досить потужно на лівому березі, але ще недостатньо для того, щоб припинити обстріли правого. Зокрема, і використання до прикладу тактичної авіації, яке останнім часом серйозно підвищилася у загальних цифрах зведень над правим берегом – це виправдання того, що артилерія вже не всюди може діставати. І ворог намагається таким чином створити собі штучні перемоги, руйнуючи мирну цивільну інфраструктуру, руйнуючу економіку регіону і намагаючись в килимовий спосіб руйнувати населені пункти на правому березі”, – зазначила Гуменюк.

Як раніше повідомляла “Гривна”, 31 жовтня населені пункти Херсонщини окупанти обстріляли 94 рази.

 

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці