ЗСУ продовжують просування на херсонському напрямку - ОК «Південь»

ЗСУ продовжують просування на херсонському напрямку - ОК «Південь»

Автор: Євген Веселов 01 Октября 2022 16:04

Поки окупанти проводять псевдореферендуми, а їх ляльки-колаборанти підписують у москві з путіним якісь папірці, на частині територій Херсонської та Запорізької областей триває наш контрнаступ. Підрозділи ЗСУ в останні дні суттєво просуваються, у тому числі і на херсонському напрямку.


"Окупаційне керівництво розгублене. Вони не зовсім розуміють, що дає їм проведений референдум. Вони просто виконали вказівку згори, але бачать, що це не зупиняє Сили оборони, не зупиняє підрозділи ЗСУ, які суттєво просуваються на херсонському напрямку", - сказала в ефірі загальнонаціонального марафону керівник прес-центру оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.


"Активність військових рф на цьому напрямку неможлива, бо пошкоджена логістика, постійно вибухають пункти управління, що сіє розгубленість у військових підрозділах. Марні спроби відремонтувати Антонівський і Каховський мости, аби переправитися з лівого берега на правий, оскільки мости перебувають під вогневим контролем ЗСУ", - зазначила Гуменюк.


Водночас вона не змогла підтвердити прибуття на передову мобілізованих російських новобранців.


Для нас і всього світ ці псевдореферендуми нічого не визначають. Україна відвойовує із зброєю у руках свої території і свободу.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів