ЗСУ підтвердили нові удари по Антонівському мосту та його руйнування
Антонівський міст, 22 серпня

ЗСУ підтвердили нові удари по Антонівському мосту та його руйнування

Автор: Євген Веселов 22 Августа 2022 15:29

Про це 22 серпня заявила речниця оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк:

«Антонівський міст як один із транспортних напрямків також вони (окупаційні війська - прим.ред.) намагаються реанімувати. Але усвідомлюють, що така складна конструкція не може бути залатана просто відром бетону, а потребує дуже суттєвого ремонтування і технологічних процесів. Саме тому ми тримаємо це під контролем (захоплений Антонівський міст - прим. ред.) і постійно нагадуємо про свою дистанційну присутність».

Місцеві ж мешканці одразу ж озвучили більш детальну інформацію, поки що офіційно не підтверджену, буцімто зруйновано цілий проліт мосту. Тобто кажуть про суцільний розрив дорожнього полотна - міст більше взагалі не придатний до пересування будь якого транспорту.

Проте вже з’являється також інформація від військових, теж офіційно не підтверджена, що міст не розірвало на дві частини. Більш того, пізніше місцеві жителі, з будинків яких видно Антонівський міст, повідомили, що невеликі автомобілі продовжують рух по мосту.

Нагадаємо, що цьому передувала довготривала серія ракетних атак ЗСУ на захоплений міст через Дніпро з ціллю зашкодити шляхам постачання ворога до правобережжя.

До речі, Наталія Гуменюк також підтвердила й удари по Каховському мосту 21 серпня.

«Це складна гідротехнічна споруда, робота артилерії там філігранна й обережна, спрямована саме на руйнування планів ворога використати цей об’єкт для себе», - додала вона й уточнила, що удари були і по ремонтній техніці та плитах, якими окупанти намагаються латати дірки.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів