Зрадники оприлюднили, скільки вкрали в Херсоні комунальної техніки

Зрадники оприлюднили, скільки вкрали в Херсоні комунальної техніки
Фото ілюстративне
Автор: Євген Веселов 06 Февр. 2023 17:50

На пропагандистському ресурсі окупаційної адміністрації Херсонщини з’явилася інформація про те, що комунальні підприємства Херсона, керівники та частина колективів, яких у жовтні 2022 року втекли на лівий берег Дніпра, продовжують свою роботу.

Перереєстрацію за російськими правилами у реєстрах пройшли, як повідомив зрадник Олександр Кобець, якого росіяни призначили головою окупаційної херсонської міської адміністрації, (далі - мовою оригіналу) «муниципальные предприятия «Гарантия», «Горводоканал», ГорДЭУ, ЖЭК-1, «Херсонкоммунтранссервис» и «Херсонгорсвет».

У тому ж повідомленні йдеться про те, що «департамент ЖКХ сумел сберечь и переправить транспорт предприятий: 45 автобусов, 12 единиц спецтехники дорожного управления, и 17 – горводоканала».

Це визнана самим зрадниками кількість вкраденої у Херсона комунальної техніки. Але, здається, це далеко не повний перелік.

Також відомо, що тікаючи колоборанти з окупантами вивозили пожежні автомобілі, швидкі, обладнання лікарень та шкіл, грабували установи та заклади, вивозили українську культурну та історичну спадщину.

Що казати, якщо вони позарилися навіть на дитячий атракціон «Паровозик Чух-Чух», який багато років розважав діточок у парку «Херсонська фортеця».

Більше того, зараз з лівого берега росіяни продовжують знищувати інфраструктуру та техніку Херсона. Були влучання у тролейбусне управління, автобусний парк, частини ДСНС

Приєднуйтеся до нас:

Що не так в історії з поверненням херсонських дітей з «оздоровлення» в Криму?

Авіаудари по Бериславщині, підриви на мінах – огляд основних подій на Херсонщині

Скільки втратили великі українські компанії на Херсонщині через окупантів

Очолила окупаційне «управління освіти» в Херсоні. Підозра завідувачці ясла-садка «Теремок» Вороніній

«Втеча від росіян». Фільм про порятунок двох херсонських дівчат, яких окупанти вивезли «на відпочинок»