Знайдені тіла вбитих росіянами 6-х дорослих та дитини

Знайдені тіла вбитих росіянами 6-х дорослих та дитини

Автор: Євген Веселов 18 Ноября 2022 17:45

Розстріл семи цивільних, серед яких неповнолітня дівчина: прокурори оглянули місце чергового воєнного злочину рф, повідомляє у Фейсбук Херсонська обласна прокуратура.

Прокурори органів прокуратури Херсонської області спільно зі слідчими поліції в рамках кримінального провадження провели комплексний огляд місця вчинення військових рф чергового воєнного злочину, пов’язаного з умисним вбивством цивільного населення.

За попередніми даними, у квітні 2022 року під час окупації зс рф одного із сіл Херсонського району, російські військові розстріляли в будинку сімох цивільних осіб. Після цього окупанти підірвали будинок із тілами розстріляних людей.

За попередньою інформацією, в будинку перебували працівники фірми, які охороняли поблизу села зрошувальні агрегати, а також неповнолітня дівчина.

Загиблих захоронили поблизу місця події, а дівчину батьки – на місцевому кладовищі.

Для забезпечення належного розслідування та документування воєнного злочину проти мирного населення заплановано проведення слідчих дій, у тому числі направлених на огляд тіл та проведення судово-медичної експертизи.

Триває досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

В деокупованій частині Херсонській області правоохоронці вже виявили 11 місць, де російські військові РФ незаконно утримували та катували українських громадян. Крім того, було ексгумовано тіла 63 людей, убитих росіянами. За словами міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, це ще не остаточні цифри. Розслідування продовжується. Правоохоронці вже порушили 436 впровадження за результатами перших ознак воєнних злочинів.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів