Жителів Херсона попереджають про нові випадки мінування у місті

Зафіксовано чергове мінування території Херсона.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Ярослав Шанько:

“На проспекті Незалежності, в районі перехрестя з вулицею Залізничною, виявлено три міни типу “Пряник”.

Жителів міста закликають не наближатися до цієї ділянки та обрати інші маршрути руху. Оскільки територія мінування може бути більшою.

Також “Гривна” писала, що ворог посилює дистанційне мінування Херсона та застосовує нові види вибухівки. Зокрема, рашисти ще й маскують свою вибухівку аби завдати якнайбільших уражень мирним херсонцям. Серед способів маскування мін – обгортання їх камуфляжною стрічкою та ганчір’ям, також маскують за допомогою очерету.

Фото ілюстративне, поліція Херсонщини

Пов'язані записи

Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці
«Ми обов’язково повернемось, я знаю це»: історія викладачки Скадовської дитячої школи мистецтв

Скадовський краєзнавчий музей розпочав роботу зі збору спогадів жителів Скадовської громади та Скадовська про життя в окупації, виїзд і життя за межами дому. Далі – розповідь викладачки музичної школи. Першою…

Подробиці