Вже 21 травня в Україні вдвадцяте відзначатимуть Всесвітній день вишиванки. Це день, коли українці по всьому світу одягають вишиванки, аби підкреслити свою ідентичність і підтримати національні традиції.
У Миколаєві до цього дня для містян у вишиванках готують приємний бонус.
Комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Миколаївпастранс» оголосило, що пасажири у вишиванках зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом.
«Одягайте вишиванки, бережіть українські традиції! Давайте зробимо цей день красивим!», – зазначили у КП ММР «Миколаївпастранс».
Варто зазначити, що така ініціатива вже стає традицією для міста – подібну акцію у День вишиванки проводили й торік.
Таким чином, безкоштовний проїзд для пасажирів у національному одязі, очевидно, перетворюється на щорічну міську практику.
Фото: shutterstock.com










