«Житлові сертифікати» росіян – черговий фейк

«Житлові сертифікати» росіян – черговий фейк
Автор: Євген Веселов 01 Декабря 2022 12:00

Під час примусової депортації мешканців Херсонської області до Криму й інших регіонів Росії у жовтні цього року представники російської окупаційної адміністрації розповідали херсонцям про виділення їм так званих «житлових сертифікатів». Начебто за цей папірець вони можуть придбати собі житло в Росії.

Об’явами про щасливе майбутнє в новому домі майоріли пропагандистські пабліки та канали. Проплачені боти розповідали в соціальних мережах про затишні будинки й чудове нове життя.

Як завжди буває з усім російським, це все виявилося брехнею. Вартість цього «сертифікату» нікчемно мала в порівнянні з реальними цінами на житло в російських регіонах і Криму зокрема.

Більш того й самі окупанти визнають цю ситуацію абсурдною, про що свідчить стаття на підконтрольному агресору севастопольському ресурсі ForPost, передає Асоціація реінтеграції Криму.

Зокрема, там наводяться цитати «експертів з нерухомості», згідно з якими сума «сертифікату» на окупованому півострові може бути порівняною хіба що з житлом у степових селищах та містечках.

Також усі «експерти» визнають, що питання «сертифікатів для херсонців» є суто гіпотетичним, оскільки жодна людина ще з такими «документами» в Криму з приводу «придбання нерухомості» ні до кого не зверталася.

Приєднуйтеся до нас:

«Зернова ініціатива»: чому обсяги експорту української агропродукції знижуються

«Зараз у нас є можливість закінчити цю війну. Назавжди». Історія Героя з позивним Херсон

Бізнес у тимчасово окупованому Мелітополі: гастролі підприємців з РФ та способи наживи місцевих зрадників

Судитимуть голову окупаційного пенсійного фонду Херсонщини

Зоопарки під час війни: лемурам іноді доводиться роздавати пледи, а папуг селити в кабінет директора