Жителів ТОТ Херсонщини окупанти намагаються використати для передвиборчої кампанії путіна

Жителів ТОТ Херсонщини окупанти намагаються використати для передвиборчої кампанії путіна

Автор: Іван Підлісний 01 Декабря 2023 18:00

Населення тимчасово окупованої частини Херсонщини рашисти з кремля намагаються використати для передвиборчої кампанії володимира путіна на росії. Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

За інформацією ЦНС, окупаційна адміністрація області примушує "бюджетників" поїхати на пропагандистську виставку під назвою "росія". 

Там мають відкрити стенд від захопленого регіону 13 грудня. Сама ж виставка функціонує з листопада і є частиною передвиборчої програми міжнародного злочинця владіміра путіна, зазначили в Центрі нацспротиву. 

"На ній росіяни намагаються переконати самих себе в успіхах своєї країни-терориста: крадені технології, вигадані досягнення та навіть самі регіони – все це має справити враження на пересічного росіянина, аби він проголосував за диктатора на виборах, результат яких вже давно розписаний у кремлі", - пише Центр національного спротиву. 

Нагадаємо, що на росії "вибори" президента рф заплановані та 17 березня наступного року, які зазвичай називають "виборами путіна". Як раніше повідомляла "Гривна", на ТОТ Херсонщини рашисти вже почали підготовку до цього шоу, визначивши кількість бюлетенів. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів