Жителі визволених територій Херсонщини отримують допомогу від держави

Жителі визволених територій Херсонщини отримують допомогу від держави

Автор: Євген Веселов 03 Октября 2022 14:23

Понад 3 тисячі жителів деокупованих населених пунктів Херсонщини отримають разову грошову допомогу в розмірі 1200 гривень. Перші виплати Укрпошта доставила в Кочубеївку, Пригір’я, Заградівку, повідомляють у Херсонській обласній військовій адміністрації.

«Виплата цієї допомоги здійснюється в рамках відповідного пілотного проекту, згідно якого мешканці звільнених територій Херсонщини, які фактично там мешкали на момент деокупації, отримують разову грошову допомогу в розмірі 1200 гривень», - йдеться у повідомленні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Кожен, хто пережив окупацію, отримає 1200 гривень допомоги. Допоможемо всім, незалежно від віку”, – запевнила віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Зазначається, що перелік осіб для отримання такої допомоги складає територіальна громада та передає Укрпошті. Графік виплат буде складатися залежно від формування списків та безпекової ситуації у регіоні.

Якщо маєте питання щодо отримання виплат, звертайтеся:

- до Мінреінтеграції за номером 15-48 або

- на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813 62 39.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів