Жителі тимчасово окупованих частин Херсонської та Запорізької областей не підтримують рашистів

Жителі тимчасово окупованих частин Херсонської та Запорізької областей не підтримують рашистів

Автор: Іван Підлісний 28 Сентября 2023 18:50

Жителі тимчасово окупованих частин Херсонської та Запорізької областей в своїй більшості не підтримують рашистів та окупацію. Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Такі дані, за інформацією ЦНС, містяться в результатах закритого дослідження щодо настроїв на цих територіях, яке провели на вказівку кремлівського керівництва. 

"Так, у москві готують нову інформаційну стратегію щодо промивання мізків населенню тимчасово окупованих територій з урахуванням реалій. Для цього було проведено анонімне закрите опитування", - повідомили в Центрі національного спротиву. 

Згідно з результатами, підтримка рф на ТОТ Запорізької та Херсонських областях становить 5%, інші або підтримують свою Батьківщину, або відмовились відповідати.

"Відтак, російська пропаганда намагається створити ілюзію, нібито на ТОТ всі підтримують окупацію аби не лише легітимізувати нацистську політику кремля, а й змусити місцевих перестати чинити спротив окупації", - зазначили в ЦНС. 

Як раніше повідомляла "Гривна", у школах на тимчасово окупованій території Херсонської області вчителі скаржаться на спротив учнів. Зафіксовані випадки коли школярі показово не встають під час гімну росії. Через це тамтешні "правоохоронні органи" погрожують батькам учнів позбавленням батьківських прав.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів