Здіймай галас на півдні, а нападай на сході. Як Україна «розвела» російські війська розповідями про контрнаступ на Херсонщині

Здіймай галас на півдні, а нападай на сході. Як Україна «розвела» російські війська розповідями про контрнаступ на Херсонщині

Автор: Марина Поліщук 12 Сентября 2022 09:00

Радник Офісу президента Олексій Арестович розповів, що заяви України про контрнаступ на півдні - це був «розвод». Про це він повідомив в ефірі «Фейгін Live».

«Російські війська "потрапили на розвод", що наступ буде на півдні, і перегнали туди війська й зробили так, що вони виявилися замкненими, ізольованими без постачання. І отримали плюху на сході», - розповів Арестович.

При цьому він вважає, що рано чи пізно наступ ЗСУ в Харківській області «упреться» і зупиниться. Але поки що він триватиме.

Відсутність серйозного російського опору Арестович пояснив нестачею особового складу армії РФ.

«170 тисяч від Харкова до Херсона - це дуже мало. Вони не мають сил організувати другу та третю лінії оборони», - заявив Арестович в ефірі у Марка Фейгіна.

За його словами, на момент наступу під Ізюмом та Куп’янськом було 15-16 російських батальйонно-тактичних груп, або 10-12 тисяч військових.

Українське наступальне угруповання Арестович назвав приблизно схожим за чисельністю. Він вважає, що російське керівництво знало про накопичення сил, але не змогло розгадати наміри ЗСУ – чи буде атака, чи має місце відволікаючий маневр.

У той же час на півдні Арестович не очікує такого ж швидкого контрнаступу, як у Харківській області. За його словами, там зібрані найбільш боєздатні російські війська.

«Вони швидко не здадуться», - констатує радник ОП.

Стратегія ЗСУ в Херсонській області полягає у виснаженні цього угрупування, яке, на думку Арестовича, отримує «п’яту частину постачання» через удари по логістиці.

Нагадаємо, що про контрнаступ ЗСУ на півдні, зокрема на Херсонщині, кілька місяців поспіль офіційно говорила й українська влада, і західні ЗМІ.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів