Засудженого жителя Генічеська окупанти перевезли до «Володимирського централу» й утримують в суворому режимі

Засудженого жителя Генічеська окупанти перевезли до «Володимирського централу» й утримують в суворому режимі

Автор: Марина Поліщук 21 Ноября 2023 09:20

У жовтні російські окупанти переправили по етапу в місто Володимир українця Олексія Кисельова. Нагадаємо, колишнього командира українського розвідувального корабля «Славутич» окупанти викрали влітку минулого року в Генічеську. У лютому цього року «суд» у Джанкої засудив Кисельова до 8,5 року позбавлення волі.

Стало відомо, що 24 жовтня цьогоріч федеральна служба виконання покарань країни-агресора доставила політв’язня Олексія Кисельова по етапу в місто Володимир. Утримують його в славнозвісній тюрмі для особливо небезпечних злочинців «Володимирський централ». Українця утримують в суворому режимі, через це, наприклад, його рідні можуть передати йому лише одну посилку на рік. Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Видання посилається на родичів Олексія Кисельова, які звернулися до керівництва в’язниці із заявою, де просять пояснити їм порядок надсилання передач. У відповіді від адміністрації в’язниці йдеться про те, що родина може відправити йому лише одну посилку та одну бандероль протягом року – мовляв, це пов’язано з режимом та умовами утримання.

«Осужденный Киселев Алексей Алексеевич, 1964 года рождения в ФКУ Т-2 УФСИН России по Владимирской области отбывает наказание на строгом режиме», – написано в листі з підписом т. в. о начальника вязниці Руслана Асварова. 

Нагадаємо, військового пенсіонера Олексія Кисельова окупанти звинуватили в нібито організації «морської блокади Криму» шляхом перекриття Керченської протоки та участі в кримськотатарському батальйоні імені Номана Челебіджихана. У вересні цього року Європейський суд із прав людини прийняв до розгляду скаргу правозахисників щодо його викрадення росіянами.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів