Заборону користуватися в Херсоні ліфтами скасовано
Ілюстративне фото

Заборону користуватися в Херсоні ліфтами скасовано

Автор: Марина Поліщук 24 Май 2023 17:30

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко скасував рішення щодо заборони користування ліфтами в багатоповерхівках Херсона. Відповідний наказ підписано 23 травня.

«Скасовано наказ про визнання таким, що втратив чинність, наказу начальника Херсонської міської військової адміністрації від 14.12.2022 номер 55-н «Про тимчасове призупинення експлуатації ліфтового обладнання у багатоповерхових будинках тa громадських будівлях, крім медичних закладів, в умовах воєнного стану», - написав Мрочко у своєму телеграм-каналі.

Він зазначив, що робота ліфтів у Херсоні сьогодні – дуже гостре питання.

«За умов постійних обстрілів та аварійних вимкнень електроенергії користуватися ліфтом небезпечно! Заблокованими можуть бути родини з дітьми чи літні люди. Однак ситуації бувають різні, а тому потребують індивідуального підходу», – повідомив начальник ХМВА.

Він додав, що невеликі підприємства, які здійснювали обслуговування ліфтового обладнання, наразі готові приступити до надання послуг. Ідеться про ТОВ фірма «СІМ» та ТОВ «ХХІ сторіччя – Херсонсервіс».

«Але виникають певні проблемні питання щодо компаній, які здійснюють комплексне технічне обслуговування ліфтів та картоприймачів. Херсонська міська військова адміністрація неодноразово зверталася до найбільшої компанії, яка надавала такі послуги містянам у мирний час. Але на даний час компанія не підтвердила свою готовність працювати в місті», – йдеться у дописі.

Мрочко повідомив, що в подальшому для забезпечення безперебійної роботи ліфтового обладнання, ухвалено рішення організувати цю роботу силами комунального підприємства. Наразі триває процес отримання ліцензії КП «Херсонміськсвітло» щодо технічного обслуговування та ремонту ліфтів у місті.

«Проте нестача фахівців даного профілю в громаді суттєво затримує вказаний процес. А навчання нових спеціалістів за цим напрямком та отримання ними офіційного відповідного дозволу потребує багато часу», - зазначив він.

За словами начальника ХМВА, поки питання вирішується, кожен голова ОСББ на власний розсуд може обрати будь-яку фірму, яка має відповідну ліцензію для обслуговування ліфтів, і заключити відповідний договір.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: