«За визволення Херсона!» – в Австралії випустили алкогольний напій на честь звільнення українського міста

«За визволення Херсона!» – в Австралії випустили алкогольний напій на честь звільнення українського міста
Автор: Марина Поліщук 02 Декабря 2022 10:20

У далекій Австралії розробили й запустили в продаж джин на честь визволення Херсона від російських загарбників. Алкогольний напій має назву «Херсонський визвольний джин», кількість пляшок лімітована й пронумерована.

На сайті виробника, зокрема, зазначено:

«Це обмежена партія нашого джину Sunshine & Sons Pineapple Parfait Gin була випущена на честь визволення українського міста Херсона, де, ймовірно, вирощують найсолодші кавуни у світі! Зрештою, щедрий шматочок свіжозрізаного кавуна стане ідеальним гарніром до вашого G&T. Підніміть, будь ласка, келих за Херсон і героїчні зусилля багатьох».

Коштує пляшка «Херсонського визвольного джину» 99 доларів США.

Виробник повідомляє, що кошти, зібрані з кожної пронумерованої пляшки, а також будь-які додаткові кошти, які споживачі пожертвують за власним бажанням, підуть на фінансування металошукачів.

Таким чином виробник алкогольних напоїв вирішив підтримати ініціативу австралійського волонтера Натана Беррастона, який на спеціальній платформі зібрав уже понад 70 000 доларів США на закупку металошукачів для розмінування України.

Окрім цього, виробник повідомив, що етикетку напою – це «неймовірне та надихаюче мистецтво українського солдата, який тягнеться до кавуна» – розробив Костянтин Дес із Одеси».

«Його робоче місце постраждало від російської ракети 10 травня, і зараз він живе без електрики через постійні атаки на його місто», – зазначається на сайті.

На етикетці, окрім традиційної інформації про продукт та виробника, також є послання до України: «Будь сильною, Україно!» і коротке пояснення для споживачів про Херсон та херсонські кавуни:

«Щасливий кавун. Визвольний джин – для святкування визволення Херсона від російської окупації, що тривала майже 9 місяців. Кавуни вирощують навколо Херсона, і через вторгнення експорт кавунів припинився. Тепер із звільненням експорт відновиться, і світ знову зможе насолодитися херсонськими кавунами, які славляться своєю солодкістю і соковитістю, щільною м’якоттю».

Приєднуйтеся до нас:

Голові СБУ часів Януковича висунули підозру в катуванні цивільних на Херсонщині

Жителі Високопільської громади подали вже 1300 заяв на отримання компенсацій за зруйноване житло

Жителі Херсонщини дали свідчення на заході ОБСЄ у Відні про злочини росіян

Додому повернули 16 дітей, депортованих із Херсонщини «на відпочинок»

Смертельна дамба поблизу Олександрівки: «Скільки там загинуло людей, невідомо й досі»