За два дні прикордонники Одещини затримали понад пів сотні ухилянтів

За два дні прикордонники Одещини затримали понад пів сотні ухилянтів

Автор: Марина Поліщук 15 Июня 2024 09:55

Прикордонники Одеської області лише за два дні цього тижня затримали 54 чоловіків призовного віку. Усі вони намагалися незаконно перетнути кордон. Які схеми використовували для втечі?

ЗАМІСТЬ ЗЕРНА – «ПАСАЖИРИ»

У четвер прикордонники Ізмаїльського загону зупинили фуру неподалік села Новосільське Ренійської громади. Водій стверджував, що везе зерно. Натомість у причепі прикордонники виявили 41 «пасажира». Чоловіки віком від 18 до 60 років одночасно намагалися в незаконний спосіб потрапити за кордон, повідомили в Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

«Туристами» виявилися жителі Київської, Одеської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Харківської, Кіровоградської, Чернігівської, Житомирської, Черкаської та Волинської областей. Водій зерновоза – місцевий, житель Болградського району.

Стосовно двох фігурантів направлено повідомлення до поліції за фактом незаконного переправлення осіб через держкордон. Стосовно інших порушників прикордонники склали протоколи.

ПОХІД У ЛІСІ

Днем раніше прикордонники Могилів-Подільського загону затримали групу з 13 чоловіків у лісі неподалік від державного кордону. Зазначається, що «мандрівники» з різних регіонів країни скористалися послугами ділків – ті через месенджер надавали їм вказівки щодо маршруту руху до кордону. Ціна послуги складала по 2 тисячі доларів з кожного.

Останню інструкцію порушники очікували майже добу, переховуючись у лісі. Не дочекалися – прикордонники випередили шахраїв. За спробу незаконного перетинання кордону складено протоколи, справи скеровано до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Допомога чоловікам із виїздом за кордон: шахраї діють від імені відомих фондів

Фото: Південне регіональне управління Держприкордонслужби

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів