Янушевич обіцяє допомогу жителям Херсонщини, які заповнять анкету

Янушевич обіцяє допомогу жителям Херсонщини, які заповнять анкету

Автор: Євген Веселов 29 Августа 2022 16:10

Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич продовжує закликати мешканців тимчасово окупованих територій Херсонщини виїжджати на підконтрольну територію. А що б людям не було страшно від невідомості на новому місті, він просить пройти опитування.

За його словами: «пройшовши опитування за цим покликанням -  ви допоможете нам подбати про вас! Зробіть це обов’язково, і ми знатимемо усе про ваші потреби і зв’яжемося з вами, аби надати якісну допомогу - з евакуацією, пошуком житла, працевлаштуванням тощо».

У своїх коментарях під цим закликом Янушевича у соціальній мережі херсонці висловлюють деяке здивування такою пропозицією:

Пані Тетяна: «Зв'язку нема. Як ви з ними зв'яжетесь? І як вивезете? У мене рідна людина там з двома батьками з інвалідністю, які не ходять. 84 і 94 роки. Дві собаки і кіт. Як ви їх вивезете? складається враження, що імітуєте діяльність((».

Пані Ніна: «Уважаемый Ярослав, как вы нам сможете помочь? Ведь мы в оккупации уже пол года».

Пан Володимир: «Вы там или оторваны от реалий или прикидываетесь».

Варто все ж таки заповнити цей опитувальник, якщо у вас є така можливість. Треба використати будь які можливості, щоб отримати допомогу.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів