Якщо ви втратили контакт із сімейним лікарем - підпишіть декларацію з іншим

Якщо ви втратили контакт із сімейним лікарем - підпишіть декларацію з іншим

Автор: Євген Веселов 20 Февр. 2023 17:36

«Наш сімейний лікар виїхав, без нього ми не можемо отримати безкоштовні ліки». «Декларацію укладали в приватній поліклініці, вона не працює, як нам бути?» Ці та інші питання ставлять херсонці у соціальних мережах. Херсонська міська військова адміністрація запевняє: переукласти декларацію можна в будь-який час з іншим лікарем за місцем проживання людини, відмовляти не мають права.

У роз’ясненні ХМВА йдеться:

«Якщо ви, перебуваєте зараз на території Херсонської громади та втратили зв‘язок із своїм сімейним лікарем, зверніться до реєстратури або приймального відділення лікарні за вашим місцем перебування для того, щоб переукласти декларацію!

У лікарні вам нададуть перелік сімейних лікарів, які перебувають на території Херсонської громади й з якими ви можете переукласти декларацію.

Відповідно до постанови КМУ №1464 від 7 грудня 2022 року, кількість пацієнтів у сімейного лікаря НЕ регламентується.

Разом з тим, якщо ви не переукладете декларацію (і не маєте зв’язку з вашим сімейним лікарем), ви не матимете можливості отримувати ліки за програмою Доступні ліки, а також отримувати безкоштовні електронні направлення на обстеження та лікування.

Ми звертаємо увагу херсонців: вам не можуть відмовити у переукладанні декларації».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів