Які зарплати пропонують у Херсоні?

Які зарплати пропонують у Херсоні?

Автор: Євген Веселов 25 Май 2024 08:00

652 вакансії зараз є відкритими у Херсонській громаді. Така інформація міститься на єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості. Де ж найбільше платять у Херсоні, який є зоною активних бойових дій?

Найбільші зарплати пропонують у державних органах влади, у банківській сфері та для робітників унікальних будівельних спеціальностей. 

Наприклад, у Департаменті розвитку територій Херсонської обласної державної адміністрації шукають спеціаліста на зарплату 35 655 грн на місяць, ТОВ «Таврія-Бетон» шукає машиніста автобетононасоса за зарплату 40 тисяч, АТ КБ «Приватбанк» розмістив вакансію інженера із зарплатою 34 754 грн та фахівця із зарплатою майже 31 000 грн. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ринок праці в прифронтовому Херсоні: яких спеціалістів шукають роботодавці та яку зарплату обіцяють

У ГУ Держпродспоживслужбі відкриті вакансії начальника і заступника управління та відділу із зарплатами 34-35000 грн. У Державному архіві на посадах заступника та начальника відділу пропонують від 31 до майже 33 000 грн. 

Багато на єдиному порталі лікарських вакансій із зарплатою 28 000 гривень. 

Шукають роботодавці також водіїв, торгових представників, продавців… 

Слід зазначити, що зазвичай роботодавці зазначають базові ставки окладу, тому інколи можна побачити пропозиції із зарплатою 8 000 грн. Однак частіше за все за результатами роботи нараховуються премії, адже потреба у працівниках велика, люди не охоче зголошуються працювати у Херсоні. Певним викликом став й закон про мобілізацію, який вимагає від чоловіків оновити свої військово-облікові данні.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів