Як зрадник Ковальов міг стати народним депутатом ?

Це питання мабуть задають собі якщо не більшість мешканців України, то Херсонщини точно. Олексій Ковальов хоча і мажоритарник, але на виборах 2019 року до Верховної ради України йшов за підтримки провладної партії «Слуга народу». Саме шалені рейтинги партії Президента України Володимира Зеленського майже стовідсотково гарантували перемогу нікому до цього не відомих, але заможних кандидатів, яким і був Олексій Ковальов.

З початком повномасштабного вторгнення росії Ковальов повернувся до Херсонщини у Голу Пристань і там залишився. Він це пояснював турботою про своїх виборців, але місцеві турботи взагалі не відчували. Ніяких патріотичних заяв і звернень Ковальов не робив, і це відмітили навіть його колеги по фракції – коли почали надходити перші дзвіночки зрадництва, його виключили з фракції партії «Слуга народу» у Верховній Раді.

Але всю інтригу зруйнував сам Олексій Ковальов. 8 червня на власній сторінці у соціальній мережі зізнався у співпраці із окупантами. В своєму дописі Ковальов розповів про доленосну «для всех фермеров Херсонщины» зустріч із першим заступником голови адміністрації президента росії щодо «полномасштабной интеграции аграриев Херсонщины в экономику России».

Звісно це зрадництво обурило мешканців Херсонщини, які задають цілком логічне питання – як нікому не відома людина, без досвіду політики, не будучи взагалі навіть членом партії «Слуги народу» отримав підтримку партії і став кандидатом від її імені?

Так, дещо іронізує з цього питання експерт заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов:

«Зрада народного депутат від Херсонщини ковальова потребує реакції і відповіді на питання: він потрапив у список Слуг народу тільки в результаті корупції чи це була спецоперація? з ким він контактував перед і в перші дні після 24.02.22? який характер цих комунікацій? він один чи частина мережі і його спільники досі серед нас»?

На це іронічне запитання дав відповідь Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради, голова Херсонської обласної організації партії «Слуга народу», який і був керівником виборчої кампанії партії до Верховної ради України у 2019 році і у 2020 році виборчої кампанії на місцевих виборах (далі мовою оригіналу):

«Выборы в Верховный совет проходили максимально прозрачно. Все кандидаты соответствовали заявленным критериям, их утверждал общепартийный съезд и голоса за них отдавали избиратели. Не нужно напоминать, что партии не назначают депутатов, а только делегируют их на округа. Кто то из выбранных депутатов после избрания проявил себя с лучших сторон, кто то нет.

То, что Ковалев оказался предателем, стало шоком для очень многих. Тема ни в коем случае не замалчивается. Позиция партии, которую я полностью поддерживаю, была опубликована ранее. Война, это экзамен для каждого. Еще раз повторюсь, к несчастью, есть люди, которые его уже провалили, но большинство сдают его с честью каждый день».

Також на це питання відреагував херсонський політтехнолог, який активно брав участь у виборчій кампанії партії «Слуга народу» до Верховної ради України у 2019 році, Юрій Погребний (далі – мовою оригіналу):

«Я могу только озвучить своё мнение. Кандидатуры на округа в Херсонской обл. выбирались партией "СН" по принципу финансовой состоятельности. Возможно, кроме 183 окр. (Вагнер Виктория). Никакого глубокого изучения личностных качеств этих кандидатов не проводилось ни в Херсонской обл, ни во всей Украине. Кто принимал решение по кандидатам, я сказать точно не могу. Упоминался один из центров принятия кадровых решений - некий знаменитый контрабандист Павлюк.

Напоминаю, что это всего лишь моё личное мнение. Но качественный состав фракции "СН" в Верховной раде подтверждает катастрофические кадровые ошибки партии "СН". К моему сожалению ((((»

Кому вірити, прочитавши ці протилежні по своїй суті коментарі, обирайте самі. Хоча у 2019 році виборці вже обрали, саме Ковальова.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News

День 282. 2 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Троє загиблих та сім поранених через обстріли на Херсонщині 1 грудня