Як відбуватиметься російська мобілізація в Маріуполі: Андрющенко закликав евакуюватися з міста

Як відбуватиметься російська мобілізація в Маріуполі: Андрющенко закликав евакуюватися з міста
Автор: Петро Синєокий 29 Сентября 2022 17:26

Мешканцям тимчасово окупованого Маріуполя потрібно негайно евакуюватися з міста. Загарбники вже зовсім скоро збираються оголосити мобілізацію.

Про це 24 каналу розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, вже надходять деякі повідомлення, що російські окупанти готові забирати навіть жінок.

Коли окупанти можуть оголосити мобілізацію в Маріуполі

Як наголошує Андрющенко, український рух опору отримав копію наказу, який підтверджує, що окупанти збираються почати мобілізацію вже приблизно з 10 жовтня. Вони отримали листування між гауляйтером іващенком зі зрадником, який очолює одну з місцевих лікарень, Орлянським. Там медику наказали подати списки тих, хто підлягає на бронювання, до 10 жовтня.

Очевидно, що приблизно в тих числах російські загарбники збираються оголосити мобілізацію. Найімовірніше, вона відбуватиметься як в ОРДЛО – приїде автобус, туди напакують чоловіків і повезуть на фронт. Схожий "експеримент" окупанти вже нещодавно провели в одному з районів Маріуполя.

Наступна можливість уникнути загибелі на фронті від українських куль або загороджувальних загонів кадирівців буде здача в полон,– зазначив Андрющенко.

За його словами, в мешканців Маріуполя є ще досить невелике "вікно" приблизно до 10 жовтня. Вони можуть виїхати через територію росії до країн Балтії, де приймають біженців за українським паспортом. Але, як тільки росіяни анексують окуповані території, це "вікно" може закритися.

Окупанти готуються оголосити мобілізацію в Маріуполі – Андрющенко: дивіться відео

Приєднуйтеся до нас:

У Мелітополі окупаційна адміністрація почала змінювати назви вулиць

Бізнес у тимчасово окупованому Мелітополі: гастролі підприємців з РФ та способи наживи місцевих зрадників

Перепустки, мобілізація, терор, викрадення музеїв: що відбувається сьогодні в тимчасово окупованому Мелітополі

На Мелітопольському заводі автотракторних запчастин окупанти вироблятимуть міномети для російської армії

Запорізький напрямок: військові експерти – про можливий наступ ЗСУ та підготовку окупантів до нього