Як не замерзнути в холодній квартирі: корисна порада від жителя Херсонщини
Фото ілюстративне

Як не замерзнути в холодній квартирі: корисна порада від жителя Херсонщини

Автор: Марина Поліщук 10 Декабря 2022 14:45

Цікавою порадою про те, як зігрітися взимку вдома в холодній кімнаті – за відсутності опалення – поділився співробітник газети «Гривна», краєзнавець Віктор Хмель на своїй сторінці в соцмережі. Корисну інформацію він «дістав» зі сховку своєї пам’яті, адже багаторічна робота Віктора Адольфовича з газетними архівами Херсонщини посприяла створенню чималого запасу його знань з нашого далекого й близького минулого. Ними він залюбки ділиться в соцмережі, підсилюючи написане чудовими власними малюнками.

Цього разу наш шановний Віктор Хмель згадав надруковану колись у «Гривні» статтю про облаштування у квартирі зігріваючого намету. Можливо, у нинішніх складних умовах ця порада стане комусь у пригоді та допоможе зігрітися. Ось про що пише журналіст:

«Похолодало, навіть надвір зайвий раз виходити не хочеться. До того ж якщо врахувати, що завдяки обстрілам орками Херсона, опалення в деяких квартирах геть-чисто відсутнє. Але ось згадайте – нас же до цього вже готували наприкінці 1990-х років. Тоді взимку опалення в багатьох квартирах так само не було!

Тоді я ще не працював офіційно в газеті "Гривна", але час від часу публікував свої карикатури, а іноді навіть ілюстрував своїми малюнками журналістський матеріал. Один свій малюнок і матеріал, пов'язаний з відсутністю тепла в квартирі, я пам'ятаю і ділюся.

У статті йшлося про досвід одного новокаховчанина, який створив серед квартирної холодриги зону комфорту. Він усього-на-всього спорудив над своїм ліжком... намет, використовуючи для цього дерев'яні палиці, ковдри та килими. Головним обігрівачем слугувала 60-ватна лампа розжарювання, яку він, дотримуючись правил пожежної безпеки, помістив усередину споруди. Пам'ятаю з публікації, він навіть телевізор у квартирному наметі встановив.

Ось так і перезимував без опалення, з максимальною економією електроенергії. Що й зараз украй важливо».

Малюнок Віктора Хмеля

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

«Шериф» Старої Збур’ївки: «Окупанти оголосили мене терористом номер два та влаштували справжнє полювання»

Оголошено вироки ще двом колаборантам – жителям Станіслава та Правдиного

«Ми вдягали вишиванки і "вишивали" перед окупантами – мозолили їм очі». Історія спротиву херсонки

Полуницю з окупованої Нової Каховки везуть у Рязань

Юрій Антощук: «Херсонщина довгий час буде максимально депресивним регіоном. Сподіваюся, що помиляюся» (інтерв’ю)