«Я вирішила все змінити»: як переселенка з Херсонщини у новому місті заснувала бізнес у сфері краси

Переїзд через війну, нові знання та мотивація допомогли Світлані Солотвінській, переселенці з Херсонщини, започаткувати власну справу. У Житомирі, куди вона переїхала разом з чоловіком, жінка зрозуміла, що настав час змін.

Повномасштабна війна змусила Світлану Солотвінську не тільки покинути рідну Трохимівку, що на лівобережжі Херсонщини, а й змінити професію. За освітою вона фармацевт, а нині відкрила власну студію краси.

«Переїхавши в Житомир, я вирішила повністю все змінити. І знайшла для себе нову сферу», – говорить жінка.

Свою історію змін та відкриття бізнесу переселенка з Херсонщини розповіла журналістам «Суспільне Житомир».

Шлях до відкриття нового бізнесу був не простий, доводилося багато працювати та вчитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителька Нової Каховки отримала грант на відкриття власного бізнесу у Луцьку

Світлана пройшла навчання у школі підтримки малого та середнього бізнесу, де отримала необхідні знання для створення власної справи з нуля.

«У мене не було навичок, безлад у голові. Я не знала, як це робити. Там я отримала ці всі навички», – розповідає Світлана.

Крім навчання в бізнес-школі, Світлана відвідувала курси у Києві, аби підвищити кваліфікацію та надавати більше послуг у власній студії.

«Я вдень їздила на навчання до Києва з електроепіляції. Вночі ми з чоловіком писали бізнес-план на отримання цього гранту. Це безсонні ночі, зараз згадую, що тоді думала: я собі не прощу, якщо його не виграю. Для мене тоді це було складно, зараз вже не складно, бо є готовий план моїх дій у бізнесі», – говорить Світлана.

На реалізацію ідеї Світлана виграла грант на 1500 євро від уряду Естонії. Ці кошти стали важливою допомогою, завдяки яким придбала необхідне обладнання для своєї студії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після звільнення відновили родинну справу та започаткували новий бізнес – історія родини з Бериславщини

Наразі жінка не зупиняється на досягнутому, а також вчиться керувати авто та мріє повернутися додому.

«Зараз я хочу отримати права. І я знаю, коли звільниться територія, права, машина є, і все, на Херсон», – зазначила жінка.

Фото: Суспільне Житомир

Пов'язані записи

У Миколаєві планують відкрити 11 платних парковок та розробити спеціальний додаток для водіїв

Виконком Миколаївської міської ради ухвалив рішення про відкриття 11 платних паркувальних майданчиків. Платні парковки мають на меті розв’язати проблему перевантаження вулиць автомобілями, покращити організацію руху та підвищити безпеку. Про це…

83% людей на правобережжі Херсонщини живуть у червоній зоні: демографія регіону

Десятки тисяч людей продовжують жити під загрозою на правобережжі Херсонської області. Майже 55% із них – люди вразливих категорій. Далі – короткий опис демографічної ситуації на звільненій частині регіону. Аналіз…