Для Херсонщини з держбюджету виділили кошти на формування фондів житла для тимчасового проживання евакуйованих та внутрішньо переміщених осіб. Розмір субвенції складає понад 8 млн гривень. Гроші передадуть Вископільській громаді.
Відповідне розпорядження про затвердження розподілу субвенції 4 травня підписав начальник ХОВА Олександр Прокудін.
Так, на вищезазначені цілі Високопільська громада отримає 8 533 384 гривні. За ці кошти, зокрема мають побудувати модульне містечко у Високопіллі.
Згідно рішення очільника ХОВА, Високопільська СВА має протягом 2026 року звітувати облдепартаментом розвитку територій щодо використання коштів і ходу проведення робіт. До звітів мають додаватися фотоматеріали, що фіксуватимуть стан фондів до та після виконання робіт і надання послуг.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тимчасове житло стало постійним: херсонський нардеп шокував умовами, в яких живуть ВПО
Раніше «Гривна» повідомляла, що у лютому 2025 року Високопільська громада отримала від партнерів модульні будинки для тимчасового проживання місцевих жителів, які відновлюють будинки, зруйновані війною. Їх встановили, зокрема у селах Незламне та Князівка. Загалом партнери мали надати громаді 17 таких будинків.
Фото із соцмереж.










