Високопільська громада отримає 8,5 млн грн субвенції на формування фонду житла для ВПО

Для Херсонщини з держбюджету виділили кошти на формування фондів житла для тимчасового проживання евакуйованих та внутрішньо переміщених осіб. Розмір субвенції складає понад 8 млн гривень. Гроші передадуть Вископільській громаді.

Відповідне розпорядження про затвердження розподілу субвенції 4 травня підписав начальник ХОВА Олександр Прокудін.

Так, на вищезазначені цілі Високопільська громада отримає 8 533 384 гривні. За ці кошти, зокрема мають побудувати модульне містечко у Високопіллі.

Згідно рішення очільника ХОВА, Високопільська СВА має протягом 2026 року звітувати облдепартаментом розвитку територій щодо використання коштів і ходу проведення робіт. До звітів мають додаватися фотоматеріали, що фіксуватимуть стан фондів до та після виконання робіт і надання послуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тимчасове житло стало постійним: херсонський нардеп шокував умовами, в яких живуть ВПО

Раніше «Гривна» повідомляла, що у лютому 2025 року Високопільська громада отримала від партнерів модульні будинки для тимчасового проживання місцевих жителів, які відновлюють будинки, зруйновані війною. Їх встановили, зокрема у селах Незламне та Князівка. Загалом партнери мали надати громаді 17 таких будинків.

Фото із соцмереж.

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці