Ворог намагається провести ротацію та відтіснити ЗСУ з позицій на лівобережжі Херсонщини, - експерт

Ворог намагається провести ротацію та відтіснити ЗСУ з позицій на лівобережжі Херсонщини, - експерт

Автор: Іван Підлісний 02 Декабря 2023 14:05

Російські окупанти безрезультатно намагаються відтіснити передові підрозділи ЗСУ з плацдарму в районі села Кринки, пише військовий експерт Костянтин Машовець на своїй сторінці у Facebook. 

За його словами, найближчим часом командування російського угруповання "Днепр" направити в район Кринків два полки 104-ї десантно-штурмової дивізії, замінивши підрозділи 177-го окремого полку морської піхоти, який наразі намагається діяти в районі зазначеного населеного пункту. 

"В рамках цієї ротації, вже фіксується заміна одного батальйону морської піхоти зі складу 177-го оп МП десантно-штурмовим батальйоном 337-го дшп", - зазначив Машовець. 

Ротацію намагаються проводити з метою покращити рівень керованості силами та засобами  тактичної групи військ УВ "Днепр", яка зараз намагається відтіснити українські підрозділи

"Бо, те що з цим питанням відбувається у бойових порядках російських військ по цьому напрямку, майже не щодня, вже набуває якогось гротескного характеру - "френдлі файер", підриви на власних мінно-вибухових загородженнях (МВЗ), неузгодженність в атакуючих діях і т.д. До речі, 337-й дшп вже майже повністю переміщенний з тимчасово окупованої території півострова Крим до складу УВ "Днепр". Й для дій по напрямку на с.Кринки, полк може ВЖЕ виставити, принаймні, 2 своїх дшб", - пише Костянтин Машовець. 

Експерт додав, що командир угруповання "Днепр" Михайло Теплинський концентрує повітряно-десантні війська та морську піхоту, ймовірно, вважаючи їх найбільш боєздатними та маючи більший рівень довіри до їх морально-психологічних та бойових якостей, ніж до решти підлеглих йому військ. 

Нагадаємо, що раніше Інститут вивчення війни повідомив, що ЗСУ намагається наступати в лісових масивах на лівобережжі Херсонщини. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів