Вода в Миколаєві: мер міста наполягає на інформаційній тиші щодо відновлення водопостачання

Вода в Миколаєві: мер міста наполягає на інформаційній тиші щодо відновлення водопостачання

Автор: Марина Поліщук 11 Декабря 2022 15:30

Щоб не провокувати ворога, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич просить жителів та гостей міста тримати в таємниці інформацію про відновлення водопостачання. На цьому він наголосив в ефірі національного телемарафону 10 грудня.

Сєнкевич розповів, на якому етапі перебуває відновлення подачі питної води в місто. При цьому він попросив миколаївців не розголошувати в соцмережах та пабліках інформацію про появу в їхніх кранах питної води, коли це станеться.


Такий вигляд мав підірваний росіянами трубопровід Херсон-Миколаїв до ремонту

«Ми відновили трубопровід, але зараз проблеми зі станцією водозабору, що знаходиться біля Херсона. По-перше, вона знеструмлена через проблеми з електропостачанням у Херсоні. По-друге, біля цієї труби сфотографувалися вже всі, хто міг. Хіба тільки Президент не приїхав і не сфотографувався. І коли ми вже відремонтували труби та майже думали, що ми запускаємо воду, росіяни розбомбили нашу станцію водозабору. Тому ми чекаємо на підключення туди електроенергії та намагатимемося реанімувати її, щоб запустити воду.

Навіть якщо ви відчуєте, що вода в трубах перестала бути солоною, не слід робити гучні події, тому що росіяни знову щось таке зроблять…», - сказав Сєнкевич.

Міський голова додав, що інформацію про відновлення нормального водопостачання варто тримати в таємниці якнайдовше, щоб не провокувати ворога на нові обстріли. 

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Пожежні «агрегати» з баклажок від води – як жителі Кінбурнської коси борються з пожежами

Сусідня область готова приймати евакуйованих жителів Херсонщини. Чи загрожує підтоплення Миколаївщині?

Цього місяця відкриють рух через новий міст між Херсоном та Миколаєвом

«єОздоровлення»: держава профінансує відпочинок дітей у Карпатах. Хто та як може отримати гроші?

«У Миколаєві колаборантів було не менше, ніж у Херсоні» – інтерв’ю з генералом Марченком