«Владі» окупантів на лівобережжі Херсонщини не до захисту прав людини та дитини

«Владі» окупантів на лівобережжі Херсонщини не до захисту прав людини та дитини

Автор: Ганна Власенко 30 Ноября 2023 16:40

Колаборант Сальдо заявив, що на тимчасово окупованій території Херсонської області сформовано всі основні органи влади та інститути управління.

Про це 30 листопада гауляйтер окупованої Херсонщини та колаборант повідомив російським ЗМІ.

«Усі основні органи влади та інститути управління у Херсонській області створено. Наше завдання — удосконалювати їхню структуру і роботу», - цитує Сальдо російське видання.

Проте, так званий «губернатор» зазначив, що в регіоні поки не функціонують деякі електронні системи обліку, такі як «Єдиний державний реєстр нерухомості». Також необхідно призначити омбудсмена з прав людини та уповноваженого з прав дитини, відповідні закони прийматиме регіональний парламент.

Тобто «влада», створена саме так, як треба: пограбувати, знищити, вбити.

Таку думку, і з нею важко не погодитися, висловив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

«Адже саме ця «влада» є одними з тих, хто безпосередньо бере участь в знищенні області. Їм не потрібен реєстр нерухомості, бо так простіше грабувати людей й чинити свавілля в сфері права власності. Їм не потрібні омбудсмени і уповноважені, бо там, де щодня чиняться злочини проти людяності, це є зайвим. На території, де чиниться зло й нищиться все живе, потрібна саме така «влада», яка буде «легітимізувати» ці дії», - написав посадовець у Фейсбуці.

Раніше «Гривна» повідомляла, що кремль хоче відмовитися від фінансування колаборантів на тимчасово окупованій частині Херсонщини.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів