Відновлення транспортної інфраструктури триває: через Інгулець побудували ще одну переправу

Відновлення транспортної інфраструктури триває: через Інгулець побудували ще одну переправу

Автор: Марина Поліщук 18 Янв. 2023 14:20

На деокупованих територіях півдня України продовжуються роботи з відновлення транспортної інфраструктури. Адже тікаючи з правого берега Дніпра, окупанти в листопаді підірвали майже всі мости через балки, канали, річки. Йшлося про більше, ніж знищених 40 мостів.

Днями на Снігурівщині завершили облаштування проїзду замість зруйнованого мосту через річку Інгулець. Про це 17 січня повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

«Сьогодні у Снігурівській громаді ввели в експлуатацію тимчасовий міст через річку Інгулець, споруджений завдяки Державній спеціальній службі транспорту», - зазначив він і додав, що це вже другий міст на Снігурівщині, на якому забезпечено проїзд.

Тимчасовий міст через Інгулець споруджений особовим складом 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту. За словами Віталія Кіма, зведена переправа забезпечить безперебійне транспортне сполучення для населення навколишніх громад.

«Щиро дякую 36-му полку за їхню швидку роботу та відновлення мосту в нашому регіоні. Я вражений та сподіваюся, що ви й надалі залишитесь у Миколаївській області для відновлення. У нас є над чим працювати. Дякую вам!»сказав очільник області.

Начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта додав, що до зведення мосту команда приступила лише 20 грудня, а вже сьогодні є можливість пустити по ньому перший транспорт.

Пресслужба Миколаївської ОВА додає, що побудова мосту відбулася зокрема й завдяки пожертвам тисяч донорів з усього світу через ініційовану Президентом України Володимиром Зеленським фандрейзингову платформу United24. За кошти донорів платформи Державна спеціальна служба транспорту придбала бульдозер, дорожній каток, пилорами та необхідні будівельні матеріали, щоб якомога швидше побудувати тимчасові мости на звільнених від окупантів територіях.

Усі фото: Facebook/Миколаївська ОВА

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів