Відбулася наймасовіша медична евакуація за весь час після звільнення Херсонщини

Відбулася наймасовіша медична евакуація за весь час після звільнення Херсонщини

Автор: Марина Поліщук 22 Янв. 2023 09:00

21 січня із Херсона та населених пунктів області до Львова евакуювали 26 людей з різними захворюваннями. Це наймасовіша медична евакуація за весь час після звільнення Херсонщини області. У Львові херсонців зустрічали 26 карет швидкої допомоги.

«Літніх людей, що самостійно не можуть пересуватися та страждають на різні хвороби, у Львівську область доправили спеціальним потягом. Супроводжували хворих медики з міжнародної організації «Лікарі без кордонів». Дякуємо керівництву Департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА, медикам зі Львівщини та МО «Лікарі без кордонів» за допомогу та постійну підтримку!» - повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.


Херсон, літніх жителів міста та області готують до відправки до Львова. Фото: Херсонська ОВА

У Львові херсонців зустрічали та скеровували на подальше лікування в медичні заклади міста 26 карет швидкої допомоги.

«Дякую фахівцям Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та їхнім колегам з Польщі, які оперативно зустріли пацієнтів та скерували на подальше лікування в медзаклади нашої області. Для цього залучили 26 карет швидкої. Люди, яких евакуювали, – у безпеці та отримують всю необхідну допомогу», - у свою чергу повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.


Львів, херсонських пацієнтів з потяга зустрічали бригади львівських та польських медиків. Фото: Львівська ОВА

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: