Вибухи в Криму – як реагує окупаційна «влада»
Вибухи в Криму 16 серпня

Вибухи в Криму – як реагує окупаційна «влада»

Автор: Євген Веселов 17 Августа 2022 16:30

Декілька тижнів Збройні сили України відпрацьовували вогневий контроль над основними логістичними шляхами окупаційний військ на півдні України – Антонівські залізничний і автомобільний мости, міст через Каховську дамбу і міст через річку Інгулець у Дар’ївці. Погляди всієї країни та світу були приковані до цих мостів через Дніпро й до бойових дій ЗСУ, які майстерно перерізають транспортні артерії російських військ.

Але на цьому сюрпризи від ЗСУ не закінчилися – слідом за мостами настала черга за військовими об’єктами в окупованому росіянами Криму.

Спочатку 9 серпня 2022 року пролунали гучні вибухи на військовому аеродромі в місті Саки, де було знищено, за різними оцінками, від 12 до 22 бойових літаків російської федерації. Тоді росіяни, біля яких пролунали вибухи на пляжі, у паніці почали тікати з Криму, де вони відпочивали.

А 16 серпня надійшла інформація, що зранку вибухнули склади боєприпасів біля Джанкоя, а вже вдень з'явилися новини про хмари диму на авіаційній військовій базі у Гвардійському біля Сімферополя. Варто ще згадати про вибухи на території штабу Чорноморського флоту Росії в анексованому Севастополі 31 липня цього року.

Українські військові поки що не прокоментували вибухи в Джанкої. Однак неназваний український високопосадовець повідомив The New York Times, що відповідальний за вибухи на воєнному складі в Криму елітний український підрозділ, який діє в тилу противника.

Після повідомлень про вибухи на військових базах окупантів у селищах Гвардійське Сімферопольського району та Майське Джанкойського району «розмовляючі голови» російських загарбників почали робити досить трагікомічні заяви. Наприклад, фейковий «спікер» Криму Володимир Константинов відзначився заявою про те, що масштабну пожежу та вибухи на складі боєприпасів у Майському було здійснено якимись «дрібними капосниками».

Такий «потік свідомості» Константинова не сприйняли «колеги» колаборанта, зокрема сумнозвісний російський сенатор Андрій Клішас і російський державний пропагандист Антон Красовський. Вони нервово заявили про те, що «страшно, коли люди, відповідальні за мою та ще сотні тисяч людей безпеку, називають капостю такі речі», інформує видання Асоціація реінтеграції Криму.

При цьому навіть абсолютно підконтрольні агресорові кримські «медіа» почали іронічно повідомляти, що «головні питання, які зараз усіх турбують: де бомбосховище; як швидко продати квартиру; що таке евакуаційна валізка». При цьому повідомляється, що в окупованому Севастополі вульгарні шахраї вже почали робити на мобільні телефони розсилку пропозицій абоненту «вказати адреси бомбопритулків, що працюють» за «невелику плату».

Тим часом, Керченським мостом минулої доби в обидва боки проїхали близько 38,3 тисячі автомобілів, що є новим добовим рекордом трафіку, повідомила пресслужба кримського управління доріг «Тамань».

«Попередній рекорд було зафіксовано 16 серпня 2020 року – 37 тисяч 374 транспортні засоби», – йдеться у повідомленні.

Ця істерія контрастує із заявами української влади. Президент України Володимир Зеленський закликав жителів Криму не наближатися до військових об’єктів агресора на тлі вибухів на півострові. ЗСУ вже близько.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів