Ветеран зовнішньої розвідки України: «Операція зі звільнення Херсона входить у завершальну стадію»

Ветеран зовнішньої розвідки України: «Операція зі звільнення Херсона входить у завершальну стадію»

Автор: nta.ua 08 Ноября 2022 10:20

Щодо подій на Херсонщині, то сьогодні обидві сторони максимально застосовують так званий «туман війни», коли дві третини чи чверть інформації приховується. Утім, навіть відкрита інформація дає підстави вважати, що операція зі звільнення Херсона входить у завершальну стадію.

У цьому переконаний генерал-лейтенант, ветеран зовнішньої розвідки України Василь Богдан, повідомляє nta.ua.

«Зрозуміло, що з причин дотримання інформаційної гігієни верховне командування не може повідомляти ані про свої плани, ані про події там. Інформація подається обережно, аби не дати ворогу можливостей будувати здогадки. Врешті обидві сторони намагаються максимально напускати туману», – поділився Богдан своїми спостереженнями в ефірі «Суботнього стріму».

Попри це, за словами генерала, аналіз відкритої інформації, офіційних заяв речників дає зрозуміти, що питання звільнення Херсона буде вирішене незабаром.

«Як на мене, це станеться упродовж листопада. Буде покінчено з цим угрупуванням на Херсонському плацдармі – або частково, або повністю. Якщо воно там залишатиметься, то спочатку опиниться в оперативному оточенні, а потім в оточенні, яке змусить або тікати на лівий берег, або здаватися. Зрозуміло, що зараз там тривають напружені бої, триває дуже важка воєнна робота. Особливо, з огляду на особливості рельєфу місцевості», – зазначив Василь Богдан.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів