Генштаб ЗСУ повідомив, що на Херсонському напрямку наші захисники ведуть контрбатарейну боротьбу та утримують позиції на лівому березі Дніпра, наносячи вогневого ураження ворогу.
В ефірі телемарафону речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк заявила, що на лівобережжі Херсонщини загальна кількість угруповання рф оцінюється у кілька десятків тисяч. Вона додала, що в окупантів наразі немає потужностей для підготовки до активних дій.
Також Гуменюк повідомила, що попри чисельність рашистів на Херсонському напрямку, українським військовим вдалося посунути ворога на 3-8 кілометрів від Дніпра. Це, за словами речниці Сил оборони півдня, не дозволяє ворожим мінометним розрахункам обстрілювати правобережжя.
“Попередньо цифри різняться від 3 до 8 кілометрів у залежності від специфіки географії та ландшафтного дизайну лівого берега. Уже мінометні розрахунки не досягають правого берега і тому це – певне досягнення, яке ми вже можемо фіксувати”, – сказала Наталія Гуменюк.
Варто додати, що Інститут вивчення війни повідомив у своєму звіті про те, що українські сили продовжують перекидати особовий склад піхоти на лівий берег Дніпра. За інформацією Генштаба ЗСУ, 18 листопада на лівобережжі вдалося відбити 12 атак російської армії.









