В Одесі та ще в трьох містах уже в березні запрацює агенція з рекрутингу

В Одесі та ще в трьох містах уже в березні запрацює агенція з рекрутингу

Автор: Ганна Власенко 08 Февр. 2024 16:15

Держагенція з рекрутингу «Свідомо» стартує наприкінці березня. Мета проєкту – інформувати населення про те, як долучитися до лав ЗСУ, які є можливості служби. Центри працюватимуть в Одесі, Києві, Львові та Дніпрі.

Про це «Армія FМ» розповів уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Він зазначив, що агенція створить центри у чотирьох містах: Києві, Львові, Дніпрі та Одесі. Це буде абсолютно цивільна структура.

«Це пілотні проєкти. Базова версія — це в ЦНАП: для того, щоб людина могла прийти й поставити рекрутеру всі питання, які в неї є з приводу служби: як долучитися, які є вакансії та інше», – зауважив Олексій Бежевець.

За його словами, людина може кілька разів прийти до центру, вона матиме змогу залишити свої дані.

«Якщо на момент коли вона прийшла немає вакансії, наприклад, яка б задовольняла потреби людини. В такому випадку рекрутер буде зобов’язаний, як тільки така вакансія з’явиться, по своїй базі даних цю людину знайти, передзвонити і сказати: шановний, будь ласка, приходьте, поспілкуємося», – повідомив уповноважений з питань рекрутингу.

Після того як людину відберуть на посаду, рекрутер зобов’язаний супроводжувати її на кожному етапі – аж до військової частини.

Олексій Бежевець зазначив, що зараз близько 800 військових підрозділів розміщують свої вакансії. З листопада 2023 року вони опублікували більше ніж 5 тисяч вакансій. На них відгукнулося більше 60 тисяч українців.

«Рекрутинг – це свідомий вибір людини. І завдання агентства - зробити всі процеси максимально прозорими та гарантованими», - наголосив Бежевець.

Читайте також: Мобілізовано близько 100 спеціалістів: в Одесі не вистачає водіїв на трамваї та тролейбуси

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів