В Херсонській ОВА готуються до відновлення роботи освітніх закладів

В Херсонській ОВА готуються до відновлення роботи освітніх закладів

Автор: Іван Підлісний 11 Янв. 2024 12:20

Частина освітніх закладів в деокупованих громадах Херсонської області можуть відновити офлайн-навчання вже з 1 вересня цього року. 

Про відповідні плани Херсонської ОВА стало відомо від ректора Херсонського державного університету та депутата обласної ради Олександра Співаковського. 

За його словами, з відповідною ініціативою виступило обласне управління освіти під керівництвом Тетяни Юшко. Відновлення роботи освітніх закладів планується у відносно безпечних громадах Херсонщини. 

"Йдеться про знаходження на відстані понад 40 км від зони бойових дій та дотримання всіх заходів безпеки", - заявив Співаковський. 

Варто зазначити, що за даними Херсонської ОВА, станом на липень 2023 року, в області було пошкоджено та підлягають реконструкції 12 закладів освіти. Мова про школи та дитячі садки у Високопіллі, Малій Олександрівці, Киселівці, Борозенському, Великій Олександрівці та у селі Давидів Брід. 

Як раніше повідомляла "Гривна", реконструкція КЗ «Високопільський опорний заклад загальної середньої освіти» обійдеться в 134 млн гривень.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів