В Херсоні у продажу 200 квартир: за які варіанти беруться рієлтори

В Херсоні у продажу 200 квартир: за які варіанти беруться рієлтори

Автор: Євген Веселов 02 Июня 2024 13:00

Ринок нерухомості у Херсоні є. Попри обстріли та невідомість. Однак ціни впали значно у порівнянні з довоєнними. За скільки реально продати квартиру?

Як розповіла на своїй сторінці у Фейсбук
рієлтор Любов, станом на зараз у Херсоні продається близько 200 квартир. З них понад 50 квартир їх власники мріють продати за довоєнними цінами, тобто за 30 і більше тисяч доларів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квартира за півціни в Херсоні: навіщо продають, дарують і купують під обстрілами 

«Це нереально, – стверджує Любов, адже конкурентоспроможна ціна на ринку зараз 15-25 тисяч доларів. Це реальна ціна і в такому діапазоні виставлені на продаж близько 150 квартир». 

За словами рієлтора, дійсно продаються однокімнатні квартири до 15 тис. доларів, двох- та трикімнатні – за 15-25 тис. доларів. Продається нерухомість у трьох районах – Таврійський, Шуменський, Житлоселище. На квартири на ХБК, в Центрі, Річпорту, Острові клієнтів немає. 

Натомість оголошення на профільних сайтах є різні, як і ціни на нерухомість. Є варіанти й за 50-70 тис. доларів. Але у реаліях сьогодення це не ліквідні варіанти, навіть, якщо вони дуже привабливі зовні та плануванням. На жаль, не ті часи зараз.

Фото: Суспільне Херсон

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів