В Бериславському районі прокуратура вимагає привести укриття в належний стан

В Бериславському районі прокуратура вимагає привести укриття в належний стан

Автор: Іван Підлісний 29 Сентября 2023 17:50

Поганий стан укриттів став приводом для позову прокуратури до однієї з селищних рад Бериславського району. 

Як повідомляє пресслужба відомства, прокурори Бериславської окружної прокуратури Херсонської області звернулися до суду з позовами про зобов'язання однієї з селищних рад Бериславського району та комунального закладу вжити заходів щодо приведення у належний стан трьох споруд цивільного захисту. І це в той час, коли саме на Бериславський район спрямовані більшість атак рашистів з артилерії та тактичної авіації. 

"Установлено, що на балансі вищевказаних суб'єктів перебувають протирадіаційні укриття, які є обмежено готовими до використання за призначенням, через що не здатні забезпечити захист населення із використанням за призначенням та можуть створити загрозу для життя, здоров'я людейУраховуючи постійні обстріли Херсонщини та невжиття балансоутримувачами заходів щодо приведення у належний стан укриттів, прокурори відреагували цивільно-правовими заходами впливу", - повідомили в прокуратурі. 

Наразі судом відкрито провадження у справах, їх розгляд триває. Варто додати, що ворожа авіація щодня атакує керованими авіабомбами населені пункти Бериславської громади. Лише минулої доби рашисти нанесли 3 авіаудари по Бургунці та Ольгівці Бериславського району, застосувавши 20 керованих авіабомб.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів