Укрпошта ввела в обіг марку «ПТН ПНХ!»

Укрпошта ввела в обіг марку «ПТН ПНХ!»

Автор: Євген Веселов 25 Февр. 2023 15:37

24-го лютого “Укрпошта” ввела в обіг поштову марку “ПТН ПНХ!”, присвячену річниці повномасштабного вторгнення росії на територію України. Церемонія спецпогашення нової марки пройшла й у Херсоні. Про це повідомляє Херсонська ОВА.

У заході взяли участь начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін та директорка Херсонської філії “Укрпошти” Тетяна Морозова.

На поштовому випуску “ПТН ПНХ!” представлено одне з семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника Бенксі, створених ним анонімно в Україні в 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут маленьким хлопчиком, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у селищі Бородянка, що на Київщині.

Поштова марка “ПТН ПНХ!” – благодійна. Частина коштів з продажу спрямують на підтримку навчальних закладів, постраждалих через російські обстріли.

Тираж – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Встигніть придбати марку у відділеннях “Укрпошти” або на сайті Укрпошти онлайн.

Аркуш з маркою «ПТН ПНХ!» з додатковим номіналом на сайті Укрпошти коштує 180 грн, поштова картка - 10 грн, конверт - 6 грн.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів