Українське військо продовжує наступальні дії на Херсонщині

Українське військо продовжує наступальні дії на Херсонщині

Автор: Євген Веселов 11 Октября 2022 14:27

Незважаючи на нечувану за масштабом ракетну атаку російських військ по мирних містах України, яка триває вже другу добу, українські військові продовжують відвойовувати окуповані землі Херсонщини.

Згідно з інформацією телеграм-каналу «Миколаївський Ваньок», наші військові атакували артилерією та ракетами наступні місця скупчення живої сили та техніки російської окупаційної армії:

- влучання неподалік від Антонівського мосту;
- влучання у центр підготовки пілотів дронів-шахідів у Гладківці;
- удари по противнику, в тому числі по його системах ППО. Поблизу Дудчан і Червоного, на Бериславщині нашими підрозділами протиповітряної оборони збито 2 безпілотних шпигуни «Херлан-10» та російський штурмовик Су-25.
- влучання неподалік від Херсонського бавовняного комбінату;
- влучання у гуртожиток у Бериславі, де жили окупанти;
- приліт на полігон росіян у селища Геологів.

Пропагандистські канали з посиланням на російську окупаційну військову адміністрацію Херсонської області додатково повідомили, що є два попадання біля Антонівського мосту.

Також ЗМІ повідомляють, що 10 жовтня відбулися ракетні атаки по військовій частині російської армії, розташованій у Скадовському районі Херсонської області. Стверджується, що атака була по росіянах, які базувалися в селі Нова Збур'ївка.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів