У Вознесенську планують побудувати річковий зерновий термінал вартістю 170 млн гривень

У Вознесенську, що на Миколаївщині, міська влада планує побудувати річковий термінал для перевалки зерна потужністю 10 тис. тонн на добу. Загальний орієнтовний бюджет проєкту становить 170 млн гривень.

Про це йдеться на сайті державної цифрової екосистеми «Dream Проєкти». 

Також проєктом передбачено 2 лінії приймання зерна з автомобілів (з автоматичним розвантажувачем) та одну лінію приймання зерна із залізничних вагонів та його відвантаження на баржі класу «Річка-Море» та балкери класу «Panamax». Для доопрацювання сировини об’єкт забезпечений двома машинами очищення та двома зерновими шахтними сушарками безперервної дії.

Нагромадження зерна та формування відвантажувальних партій здійснюється у металевих силосах загальним обсягом 40 тис. тонн. Транспортне обладнання продуктивністю 300-500 тонн на годину дозволить забезпечити своєчасне та безперебійне відвантаження зерна на судна. Безпосереднє завантаження суден проводиться з використанням судновантажних машин.

Згідно з проєктною документацією будівництво річкового термінала планується розпочати у 2025 році, а закінчити у 2027-му.

Однак, зауважимо, що поки що проєкт знаходиться у стадії підготовки і станом на 2 жовтня цього року, його ініціатори все ще шукають джерела фінансування.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вознесенську побудували сонячну електростанцію: як це допоможе місту

Головне фото із соцмереж, в тексті: «Dream Проєкти».

Пов'язані записи

У Миколаєві планують відкрити 11 платних парковок та розробити спеціальний додаток для водіїв

Виконком Миколаївської міської ради ухвалив рішення про відкриття 11 платних паркувальних майданчиків. Платні парковки мають на меті розв’язати проблему перевантаження вулиць автомобілями, покращити організацію руху та підвищити безпеку. Про це…

83% людей на правобережжі Херсонщини живуть у червоній зоні: демографія регіону

Десятки тисяч людей продовжують жити під загрозою на правобережжі Херсонської області. Майже 55% із них – люди вразливих категорій. Далі – короткий опис демографічної ситуації на звільненій частині регіону. Аналіз…